Etapy rekrutacji

Zarządzaj Regionem BNI

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat franczyzy - wypełnij formularz.

Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nazwę firmy
Wpisz adres e-mail
Wpisz numer telefonu SOS
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz, że nie jesteś robotem
Zaznacz zgodę
Zaznacz zgodę

rozwiń formularz

Zależy nam, żeby Franczyzobiorcy BNI rozumieli ideę i czerpali korzyści ze współpracy. Gwarantuje to wielostopniowy system rekrutacji.

Etapy rekrutacji franczyzobiorcy BNI

1

Krok1

Wypełnij formularz kontaktowy na stronieSkontaktujemy się z Tobą, by porozmawiać o Tobie i Twoich celach. Jeżeli spełniasz nasz profil, przedstawimy Ci możliwości prowadzenia i rozwoju franczyzy BNI w wybranym przez Ciebie regionie.

2

Krok2

Odwiedź wskazaną Grupę BNI i spotkaj się z Dyrektorem ds. Franczyz BNI
Odwiedzisz działającą grupę BNI i zobaczysz jakie korzyści dla przedsiębiorców daje członkostwo BNI. Zapoznasz się ze strukturą w grupie. Na spotkaniu z Dyrektorem ds. Franczyz BNI, po podpisaniu umowy poufności, otrzymasz pakiet informacji o franczyzie BNI.

3

Krok3

Porozmawiajmy z franczyzobiorcami BNIUmożliwimy Ci nawiązanie kontaktu z aktualnymi Franczyzobiorcami BNI, w celu zebrania ważnych dla Ciebie informacji, których potrzebujesz, by zdecydować się na dołączenie do naszego zespołu.

4

Krok4

Spotkaj się z zespołem ds.franczyz BNI w Biurze NarodowymZaprosimy Cię do Biura BNI w Warszawie. Podczas tego spotkania przedstawimy Ci etapy rozwoju regionu BNI, strukturę regionu oraz model biznesowy franczyzy BNI. Podczas tego spotkania będziesz mieć okazję poznać kulturę organizacji i jej atmosferę, a także ludzi. którzy będą wspierać Twój biznes.

5

Krok5

Spotkaj się z Dyrektorem Narodowym BNIPonownie zaprosimy Cię do Biura BNI w Warszawie, w celu wzajemnego poznania z Dyrektorem Narodowym BNI. Podczas tej wizyty dopełnione zostaną wszelkie formalności dotyczące podpisania umowy.

6

Krok6

Weź udział w szkoleniu i otwórz pierwszą grupę BNI w swoim regionieWeźmiesz udział w szkoleniu dla dyrektorów BNI otwierających nowe grupy BNI. W ciągu 6 miesięcy po szkoleniu, otworzysz pierwszą grupę BNI w swoim regionie.

7

Krok7

Rozwijasz własny biznes i otwierasz kolejne grupyJesteś liderem dla kilkuset przedsiębiorców w Twoim regionie. Masz wpływ na lokalną społeczność i gospodarkę.