Zespół BNI

BNI to nie tylko biznes, rekomendacje, procesy, ale przede wszystkim ludzie z pasją

Zarządzaj Regionem BNI

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat franczyzy - wypełnij formularz.

Wpisz imię i nazwisko
Wpisz nazwę firmy
Wpisz adres e-mail
Wpisz numer telefonu SOS
Wpisz treść wiadomości
Zaznacz, że nie jesteś robotem
Zaznacz zgodę
Zaznacz zgodę

rozwiń formularz

Zespół BNI

Liderzy

Ivan Misner

Założyciel i Dyrektor Generalny BNI

Ivan Misner ukończył Uniwersytet w Południowej Karolinie i obronił tytuł doktora nauk. Jest autorem 20 książek, które nieustannie znajdują się na liście bestsellerów New York Times. Stacja CNN nazywa go ojcem nowoczesnego networkingu, a magazyn Forbes umieścił go na liście najważniejszych ekspertów networkingu i rekomendacji biznesowych.
Ivan Misner założył BNI w 1985. Dziś organizacja liczy sobie ponad 7 832 grupy obecne na wszystkich kontynentach. Tylko w ostatnim roku BNI wygenerowało 8,8 milionów rekomendacji biznesowych o łącznej wartości 11,2 miliarda dolarów.
Dr Misner zasiada w Radzie Kuratorskiej Uniwersytetu La Verne. Jest również współzałożycielem Fundacji Charytatywnej BNI, a Czerwony Krzyż nadał mu tytuł Filantropa Roku.

Liderzy

Ryszard Chmura

Prezes Zarządu, Dyrektor Narodowy BNI Polska

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku ekonomia, ze specjalizacją: przedsiębiorczość i innowacje. Z BNI związany od 2009 roku, kiedy dołączył do organizacji jako Członek. W oparciu o rekomendacje rozwinął swój biznes w ciągu 5 lat od 1 do 150 pracowników. Zarządzał 10-cioma dynamicznie rozwijającymi się spółkami marketingowymi, wchodzącymi w skład firmy PromoHolding, które co roku generowały kilkanaście milionów złotych  przychodu. Od 2014 roku jest Prezesem Zarządu BNI Polska, a w momencie obejmowania stanowiska był najmłodszym Dyrektorem Narodowym BNI na świecie. Ryszard jest pierwszą osobą w Polsce, która uzyskała certyfikat CEF (Certifed Franchise Executive). Obecnie zarządza organizacją obecną w 27 miastach w Polsce, zrzeszającą blisko 2500 przedsiębiorców, które do listopada 2019 roku wygenerowały 469 mln zł netto dodatkowego przychodu z rekomendacji. W życiu i biznesie kieruje się mottem “Sukces można zaplanować”.

Liderzy

Mateusz Bacański

Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Narodowy BNI Polska

Mateusz od 2013 roku jest Dyrektorem Narodowym BNI Polska - największej na świecie organizacji rekomendacji biznesowych. Doradza ponad 2000 firmom w Polsce, które dzięki zleceniom z rekomendacji wygenerowały w 2016 roku 146 mln zł.
Z biznesem związał się 8 lat temu, kiedy wraz z przyjacielem założyli drukarnię offsetową. Wykorzystując swoje umiejętności sprzedażowe, zdołał w 5 lat rozwinąć biznes od 2 do 30 pracowników, osiągając wyniki finansowe rzędu 5 mln złotych.
Aktywnie uczestniczy również w życiu młodych przedsiębiorców. W roli prelegenta występuje na licznych spotkaniach biznesowych m.in Festiwal BOSS, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości czy Konferencja dla Młodych Przedsiębiorców.

Liderzy

Przemysław Młodzianowski

Dyrektor ds. Franczyz

Przemysław jest managerem z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu strukturami rozproszonymi. Specjalista dziedziny finansów, bankowości i ubezpieczeń, oraz funkcjonowania Polskich sieci franczyzowych z tych obszarów. Manager z duszą przedsiębiorcy. Przemysław przez ostatnie kilkanaście lat związany był z rynkiem finansowym, gdzie zajmował się rozwojem struktury, opracowywaniem strategii biznesowych dla departamentu, organizacją budżetów, odpowiadał za KPI spółki. Z sukcesami zarządzał prawie 200 osobowym zespołem, wielopoziomową strukturą, multiproduktowym kanałem sprzedaży. W ciągu ostatnich 3 lat odebrał liczne nagrody i wyróżnienia dla najefektywniejszego Dyrektora wśród struktur makroregionalnych Banku.
W BNI Polska Przemysław zajmować się będzie rozwojem franczyz, począwszy od rekrutacji poprzez wspieranie franczyzobiorców w północnej Polsce.

Liderzy

Sylwia Warszawska - Witkowska

Manager ds. Franczyz

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, od 2006 roku związana zawodowo z BNI Polska. Swoją karierę zawodową w organizacji rozpoczęła na stanowisku Asystentki Prezesa BNI, później pełniąc obowiązki Office Managera i wspierając Prezesa organizacji w tworzeniu i zarządzaniu pierwszymi grupami BNI w Polsce.
W 2007 roku, pracując dla BNI, otworzyła swoją firmę Proffice, która zajmowała się obsługą sekretarską oraz doradztwem personalnym klientów biznesowych. Zaraz po zazłożeniu działalności, dołączyła jako członek do warszawskiej grupy BNI. W ciągu 6-letniego członkostwa w BNI, zajmowała stanowiska w Zarządzie Grupy, oraz Komitecie Członkowskim.
Dzięki członkostwu w BNI z sukcesem rozwijała siebie i swoją firmę.
Aktualnie Sylwia jest Manageram ds. Franczyz i zajmuje się rekrutacją oraz wspieraniem franczyzobiorców BNI.

Liderzy

Graham Weihmiller

Prezes, CEO BNI

Absolwent studiów MBA na Harvard Business School oraz studiów BBA na College of William & Mary.
Do BNI dołączył w 2014 r., aby zrealizować strategiczny plan BNI, który obejmuje ulepszenia operacyjne, dalszy wzrost członkostwa i trwającą globalną ekspansję członków. Wcześniej pełnił funkcję Prezesa ogólnokrajowej firmy franczyzowej świadczącej usługi opieki domowej nad osobami starszymi.
Graham dzieli się swoim doświadczeniem biznesowym prowadząc wykłady w Harvard Business School, Stanford University oraz Georgetown University. Jest aktywnym członkiem Young Presidents Organization (YPO) oraz Harvard Business School Club of Charlotte, gdzie pełni funkcję Prezesa. Zasiada w radzie dyrektorów Fundacji BNI.